Prefabrik Ev,Evler,Konut,Prefabrik Ev Fiyatları,Modelleri

Prefabrik Ev İçi Nasıldır?

Prefabrik Ev İçi Nasıldır?

Prefabrik Evlerin İç Detayları

Prefabrik Ev İçi Nasıldır?

Prefabrik Ev İçi Nasıldır?

Prefabrik evlerin içi tamamen betonarme binalarla aynı görünüme kavuşabilir. Sizin duvarları hangi renk boya ile boyayacağınız ve nasıl bir dekorasyon yaptıracağınızla doğru orantılı olarak çok şık mekanlar tasarlanabilir.

Dekorasyon firmalarından veya mimarlardan bu konuda destek alabilirsiniz. Prefabrik ev içinin duvarları tüm dekorasyonel yapılara, niş uygulamalarına vb. detaylara dayanıklıdır. Zemin uygulaması olarak tüm çeşitler tercih edilebilir. Dublex veya tek katlı farketmeksizin tüm katlara uygulama yapılabilir.

Mutfak, banyo tercihleri tamamen müşteriye aittir. Duşakabin boyutları, mutfak dolabı çeşitleri, amerikan mutfak çeşitleri vb. tüm iç projeler uygulanabilir.

En detaylı prefabrik ev modelleri içi görüntülerini aşağıda inceleyebilirsiniz:

Zemin Betonu Fiyatları

Zemin Betonu Fiyatları

Zemin Betonu Fiyatları

Zemin betonu fiyatları, Prefabrik yapıların metrekaresine göre değişkenlik gösterir. Metrekare hesabı betonun metrekare fiyatı ile çarpılarak maliyet elde edilir.

Prefabrik evinizi hangi şehirde kurulum yaptıracaksanız o ilde beton firmaları ile görüşüp zemin betonu uygulamasını prefabrik evinizi teslim almadan ortalama 1 hafta öncesinde tamamlamanız gerekir.

Tamamen kuruyan zemin betonu, prefabrik kurulum ve montajına uygun hale gelir ve sağlam bir yapı meydana gelir. Subasman maliyeti sayfamızdan da detaylı bilgi alabilirsiniz..

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.