Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine, işçilik kalitesine ve üretici firmanın verdiği diğer hizmetlere göre değişkenlik gösterir. Ortalama bir prefabrik ev 27.700 TL’den başlıyor ve 80.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Tek göz odalı bir prefabrik daha uygun fiyata gelirken, 2+1, 3+1, çift banyolu ve tuvaletli, verandalı, çift katlı vb. prefabrik yapıları da görmek mümkün.

Üretimden önce fiyatı belirleyen unsurlar olan, mutfak dolabı, zemin döşemesi, tavan döşemesi, ekstra istekler vb. göz önüne alınarak proje çizilir. Projeye siz onay verdikten sonra üretime başlanır.

Prefabrik panellerin birleştirilmesiyle üretilen prefabrik yapılar, Hafif çelik konstrüksiyon yapılar olduğundan depreme dayanıklı fakat bir evin konulabilecek tüm ağırlığı kaldıracak yapıdadır.

Kullanılan paneller; ses ve ısı yalıtımını büyük ölçüde sağlar. Ateşe dayanıklı malzeme kullanılırsa yine yapının fiyatında değişim olabilir.

Prefabrik fiyatları ilden ile de değişebilir. İşçi maliyetleri, ürün fiyatları, ithal edilen ürünler varsa dolar kuruna göre değişken fiyat çıkabilir.Genelde firmalar fiyatları tek bir rakamda sabitlerler. Ek isteklere göre fiyata dahil ederler.

En ucuz prefabrik fiyatı 27.700 TL olarak belirlenmiştir. Ortalama bir evin fiyatı 30.000 ile 50.000 arasında, villalar ise 70.000 TL’den başlamaktadır.

Bursa Prefabrik Ev Fiyatları

Bursa Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev fiyatları, metrekare hesaplama ile belirlense de, kullanılan malzemenin müşteri tercihi doğrultusunda daha kaliteli olması sebebiyle fiyatlarda ufak artışlar söz konusu olabilir. Prefabrik ev fiyatları ve prefabrik villa fiyatları sayfalarımızı ziyaret ederek detaylı bilgileri, plan çizimlerini ve müşterinin yapması gereken işlemleri inceleyebilir, teknik detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firmamız Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet vermekte ve ev kurulumu yapmaktadır. Prefabrik evlerin en özen gösterilmesi gereken kısmı montajıdır. Bu aşamada ise uzman personelimiz hızlı ve sorunsuz olarak montajı gerçekleştirir.

Detaylı bilgi için bizi arayın, hayalnizdeki prefabrik evi Bursa’da kuralım..

Ucuz Prefabrik Evler

Ucuz Prefabrik Evler

Ucuz prefabrik evler:

Uygun fiyatlı prefabrik evler betonarme yapılara göre daha çok tercih edilir. Galvaniz çelik panellerden oluşan yalıtımlı blokların bir araya gelmesiyle oluşan prefabrik evler, maliyet açısından çok ucuzdur. Zemin betonu sonrasında hemen kurulum yapılabilen ucuz prefabrik evler ve villalar, son dönemlerin en polüler ev modelleridir. Prefabrik evlerin içi istenildiği gibi dekore edilebilir. Mutfak, yatak odası ve banyolar isteğe bağlı olarak düzenlenebilir, adetleri çoğaltılabilir ve çok çeşitli uygulamalar yapılabilir. Prefabrik evlerin en önemli özelliği ise bir bağ evi olarak da kullanılabilir lüks bir villa olarak da dizayn edilebilmesidir.

Prefabrik Villalar ve Fiyatları

Prefabrik Villalar ve Fiyatları

Prefabrik villalar; çift katlı üretilen prefabrik yapılardır. Aynı tek katlı prefabrik evlerde olduğu gibi veranda, balkon vb. uygulamalar tamamen müşterinin isteğine göre şekillendirilebilir. Çift katlı olması depreme dayanıklılığı etkilemez, herhangi bir dezavantaj oluşturmaz ve yapı esnekliğini korur. Prefabrik villalar metrekare olarak daha avantajlıdır ve fiyatları prefabrik evlere göre daha uygundur. Metrekare olarak daha küçük bir alana sığdırılabilir olduğundan daha elverişli bir yaşam alanı oluşturulabilir.

Prefabrik Evler ve Fiyatları

Prefabrik Evler ve Fiyatları

Prefabrik evler, galvaniz çelik ile üretilen, depreme dayanıklı ve kullanışlı yapılardır. İsteğe bağlı olarak metrekare ve iç dizaynı değiştirilebilir ve tamamen müşterinin istekleri doğrultusunda projeler çizilebilerek uygulanabilir. Zemin betonu uygulamasından sonra hemen montajı yapılarak yaşama hazır hale gelir. Zemin betonu ve prefabrik ruhsatı ile ilgili diğer tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz..