Prefabrik; özel üretim panellerin birleşmesiyle oluşan ve ısı yalıtımlı iç yapısı, dayanıklı konstrüksiyonu sayesinde standart bir evdeki tüm detayları karşılayabilen yapılardır.Prefabrik ev ve villalar maksimum 1 hafta içerisinde nakliye ile tarafınıza gönderilir. Uzman teknik personelimiz montajını kusursuz olarak yaptıktan sonra evi teslim etmektedir. Kullanım koşullarına dikkat edildiğinde prefabrik evler uzun yıllarca güvenle kullanılabilir.

Prefabrik ev fiyatları, prefabrik firmaları tarafından belirlenen maliyet ve iş kalitesine bağlı olarak değişebilir. En uygun fiyat bazen en kötü seçim haline gelebilir. Bu noktada en önemli husus firmanın referans çalışmaları ve verdiği garanti koşullarıdır.

Prefabrik ev fiyatlarımızı ve kampanyalı ürünlerimizi inceleyin:

Detaylı bilgi için: Prefabrik Ev Modelleri ve Prefabrik Ev Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Hakkında Genel Bilgi

Hazır ev fiyatları müşterilerin talep ve projenin büyüklüğüne göre değişim sağlamaktadır. Fiyatların detaylı bir şekilde verilmesi için ilk yapmanız gereken 0 532 551 71 77 – telefon numaramızı arayarak dilerseniz  info@prefabrikevler.gen.tr/ adresine istediğiniz proje örneklerini bize belirterek fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.

Saray Prefabrik olarak müşterilerimize sorunsuz olarak hizmet vermeyi kendimize ilke edinin ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimizin işlerini en iyi şekilde yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Yapı malzemelerimizi 1. sınıf kullanarak kaliteli, montaj ekibimiz alanından uzman olması ile birlikte zamanın da teslimat ve daha birçok detayları sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz.